Меню
Зовнішні посилання

Про нас

  25 вересня 2001року розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації , відповідно до розпорядження Президента України  „Про розширення мережі ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою”, створено Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою. Повна назва ліцею з липня 2019 року – Комунальний заклад " Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького” Рівненської обласної ради.

         Управління діяльністю ліцею здійснює адміністрація ліцею в складі :

  начальника ліцею – полковника Приступи Ігоря Кузьмовича;

  заступника з НВР – підполковника Тимощука Ігоря Анатолійовича.

  заступника з НР – Семенюк Надії Іванівни; заступника з ВР – Матласевич Тетяни Сергіївни;

  заступника з МТЗ – Кіндзерського В’ячеслава Казимировича;

  командирів рот – підполковника Збаровського Юрія Анатолійовича та капітана Франчука Віктора Олександровича.

       Головна мета педагогічного колективу Острозького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою — надання можливості неповнолітнім громадянам одержати середню загальну освіту, сформувати культуру особистості учнів,  адаптувати до життя у суспільстві, закласти основи для усвідомленого вибору та наступного освоєння професійних освітніх програм у вищих навчальних закладах силових структур України, зберігати і примножувати традиції військово-патріотичного виховання молоді, підтримувати високий освітній рівень навчальних закладів держави, успішно вирішувати питання ранньої професійної орієнтації молодих людей, дати учням фундаментальну підготовку, яка сприяє вступу випускників до вищих військових навчальних закладів Збройних сил України.

      Для досягнення цієї мети в ліцеї працює 33 педагогічних працівники, з них спеціалістів вищої категорії – 14 чол., з них вчитель-методист - 5 чол., педагог-організатор-методист - 1, спеціалістів І категорії – 5 чол., спеціалістів ІІ  категорії – 2 чол., спеціалістів – 11 чол., педагогічне звання ”старший вчитель” мають 7 чол., відзнакою "Відмінник освіти України” нагороджено – 3 чол.

      Їхня праця відображається в наших дітях. За час діяльності ліцею відбулося вісімнадцять випусків, атестати про закінчення ліцею отримали 1068 випускників, з них 34 нагороджені золотими та срібними медалями, 95 відсотків випускників вступили до вищих навчальних закладів, з них 65 відсотків - до  вищих навчальних закладів силових структур.  Наші випускники з гордістю носять курсантську форму, гідно представляють ліцей, продовжуючи навчання у найпрестижніших  навчальних закладах України.

      Прийом до ліцею здійснюється на конкурсній основі. Термін навчання в ліцеї 2 роки.


бесплатно Скачать игры без регистрации и лучшие dle шаблоны бесплатно бесплатно скачать фильмы